Description
Baby Flower Children’s Shoes Princess Girl Shoes Kids Shoes Glitter Wedding Party Shoes Infantil Chaussure Enfant

Photos List














Price range: $ 48 through $ 56
Baby Flower Children’s Shoes Princess Girl Shoes Kids Shoes Glitter Wedding Party Shoes Infantil Chaussure Enfant















| Weight | 16 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 cm |
| Brand Name | NONE |
| Season | all seasons |
| Upper fixing method | stitching |
| Gender | girls |
| Upper Material | PU Leather |
| Age Range | 4-6Y |
| Department Name | Children |
| Outsole Material | Cow Muscle |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Breathable |
| Fit | True to Size |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Decorations | Bowtie |
| Heel Type | Square Heel |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | Slip-On |
| Lining Material | PU |
| Whether Plugged | No |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Shoes Length | 20cm |
| Sandal Type | Gladiator |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.