Description







s




s

Sale
$ 44 – $ 51Price range: $ 44 through $ 51
Kids Girls Leather Shoes Sandals







s




s
| Weight | 12 g |
|---|---|
| Dimensions | 7 cm |
| Brand Name | NONE |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | sticking |
| Gender | girls |
| Upper Material | Leather |
| Age Range | 7-13Y |
| Department Name | Children |
| Outsole Material | Cow Muscle |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Quick Dry |
| Fit | True to Size |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Decorations | Cut-Outs |
| Heel Type | Square Heel |
| Leather Style | Nubuck Leather |
| Lining Material | PU |
| Whether Plugged | No |
| Heel Shape | Cone Heels |
| Closure Type | Elastic Band |
| Shoes Length | 21cm |
| Sandal Type | Fashion Sandal |
| Name | Children Shoes |
| Color | Black White |
| Size | 26-36 |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.