Description
Princess Kids Shoes Girls Flower Shoes Casual Shoes Glitter


Photos List














Sale
$ 49 – $ 57Price range: $ 49 through $ 57
Princess Kids Shoes Girls Flower Shoes Casual Shoes Glitter
[xlmodel]-[custom]-[53432]
[xlmodel]-[custom]-[53432]
[xlmodel]-[custom]-[]


[xlmodel]-[photo]-[0000]













[xlmodel]-[custom]-[53434]
[xlmodel]-[custom]-[]
| Weight | 16 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 cm |
| Brand Name | SZZGL |
| Season | all seasons |
| Gender | girls |
| Upper Material | PU Leather |
| Age Range | 4-6Y |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Breathable |
| Fit | True to Size |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Decorations | Glitter |
| Heel Type | Square Heel |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | Slip-On |
| Whether Plugged | No |
| Department Name | Children |
| Heel Shape | Spool Heels |
| Outsole Material | Cow Muscle |
| Shoes Length | 22.5cm |
| Lining Material | Synthetic |
| Sandal Type | Fashion Sandal |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.