Description
Girls Sandals GirlsSlipper Princesse Shoes Children High Heel Party Dress Shoes Leather Slipper For Kids Slides


Photos List




ustom]-[51380




Sale
$ 46 – $ 51Price range: $ 46 through $ 51
Girls Sandals GirlsSlipper Princesse Shoes Children High Heel Party Dress Shoes Leather Slipper For Kids Slides
[xlmodel]-[custom]-[51388]
[xlmodel]-[custom]-[51388]
[xlmodel]-[custom]-[51388]


[xlmodel]-[photo]-[0000]




[xlmodel]-[custom]-[51379]
[xlmodel]-[custom]-[51379]
[xlmodel]-[custom]-[51379]
ustom]-[51380
[xlmodel]-[custom]-[51380
[xlmodel]-[custom]-[51380]



| Weight | 14 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 cm |
| Brand Name | ZYCZWL |
| Season | all seasons |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Gender | girls |
| Upper Material | PU Leather |
| Age Range | 7-13Y |
| Department Name | Children |
| Outsole Material | Rubber |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Anti-Slippery |
| Fit | True to Size |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Decorations | Glitter |
| Heel Type | Square Heel |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | Slip-On |
| Lining Material | PU |
| Whether Plugged | Yes |
| Heel Shape | Cone Heels |
| Shoes Length | 19.5cm |
| Sandal Type | Gladiator |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.